Sitemap | Vyhledat
Pro objednávku služeb nebo informace volejte 602 573 984
"Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu."
Žaluzie a rolety
proti hmyzu

NABÍZÍME

POPIS

  • Okenní sítě
  • Dveřní sítě
  • Posuvné sítě okenní
  • Posuvné sítě dveřní

Pro všechny typy oken sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou dnes nedílnou součástí oken. Představují funkční a zároveň estetické řešení ochrany proti hmyzu.

Léto přináší nejenom slunce, teplo, prázdniny, ale také nepříjemné ,,podnájemníky“, které vyhodíte oknem a oni doslova vlétnou zpět otevřenými dveřmi. Řeč je o mouchách, komárech či jiném létajícím hmyzu, a jak na ně…

Chemické řešení je sice spolehlivé, ale v některých případech ne právě vhodné. Na řadu tak přicházejí staré dobré sítě proti hmyzu. Naštěstí už dávno odzvonilo kovovým či dřevěným rámům s drátěnými oky, o které se pravidelně trhaly záclony, takže byly spíš k zlosti než k užitku.

Pokud se rozhodnete pro pevnou síť, v žádném případě se nemusíte obávat jakéhokoli vrtání při instalaci, obzvlášť do plastových oken či dveří. Připevnění je totiž zabezpečeno pomocí plastových otočných příchytek, takže lze s celým rámem velmi dobře manipulovat bez poškození vlastního okna či dveří.

Dnešní sítě proti hmyzu se, vedle praktické funkce, navíc stávají díky svému modernímu designu elegantním doplňkem oken a dveří.

Vyrábíme a montujeme sítě do oken z několika systémů dle potřeb a výběru zákazníka. Sítě proti hmyzu nabízíme v široké škále barev a dekorů do všech typů oken, dveří.

Sítě jsou vyráběny z kvalitních komponentů, rám sítě je vyroben z hliníkového profilu, síťovina ze skelného vlákna potaženého plastem. Přesné technologické zpracování komponentů zaručuje dlouhodobou životnost a funkčnost našim výrobkům.


DALŠÍ MOŽNOSTI

 
  • Sítě v široké škále barev
  • Velký výběr z dekorů
  • Připevnění do všech typů oken a dveří

Pro objednávku služeb nebo další informace volejte 602 573 984 nebo pošlete email na prokes.rostislav@seznam.cz
 

Kontaktujte nás

 

Pošlete nám Váš dotaz či poptávku.
Budeme Vás kontaktovat telefonicky nebo emailem.
Děkujeme.