Sitemap | Vyhledat
Pro objednávku služeb nebo informace volejte 602 573 984

Vznik firmy

Již od roku 1989 se naše firma věnuje odbornému servisu a opravám plastových a hliníkových oken i dveří plus opravám souvisejícího příslušenství.
Pro dosažení Vaší co největší spokojenosti, zajištujeme pravidelné servisní kontroly, spojené s údržbou kování, mazání kluzkých částí a dalších součástí.
Klademe důraz na flexibilitu a serióznost.

Sortiment výrobků a služeb

Snažíme se nabídnout našim zákazníkům co nejširší sortiment výrobků za co nejpřijatelnější ceny. Každoročně sledujeme vývoj nových trendů, které jsou nabízeny na veletrzích.

K oknům patří také žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu, průlezy pro domácí mazlíčky a i ty Vám nabízíme a dodáme ve vysoké kvalitě.

Nejideálnějším zastíněním oken jsou žaluzie. Umístěné na interiérové straně Vašich oken. Vybrat si můžete z množství barev a odstínů tak, aby žaluzie ladily s vybavením bytu a odstínem parapetů.

Okenní parapety dodává naše firma na míru požadavkům každého klienta. Stejně tak jako u žaluzií nabízíme různé barvy, odstíny a tvary přesně na míru. Vaše žaluzie a parapety budou korespondovat s vnitřním vybavením Vašeho domova.

Efektivní zateplení: neměňte okna, stačí skla! Kvalitně zateplit dům či byt můžete kdykoliv i bez toho, aniž byste vybourávali celá okna. Řešením je vyměnit nevyhovující zasklení za izolační sklo. Přesklení běžného bytu zabere pouze několik hodin. Výměna okenního skla se obejde bez jakýchkoliv úprav rámu, tudíž i bez špíny a prachu.

Vaše dveře mohou správně a spolehlivě fungovat pouze tehdy, pokud jsou vybaveny vhodným a správně seřízeným kováním. Nabízíme seřízení a opravy pro vnitřní i venkovní dveře, montáž bezpečnostních vložek a zámků, těsnění, montáže přídavných zámků, montáž stavěčů, zbrzďovačů dveří, výměny a montáže přídavných kování, identifikace stávajících vložek, výroba vložek do centralního systemu a sjednocování (jeden klíč pro několik zámků). Případně provést jejich zaměření a objednání u výrobce. Pravidelný servis.

Pravidelný servis oken.

Okna a dveře patří k nejdůležitějším, ale zároveň i nejvíce zatěžovaným součástí domu. Časem proto dochází k situaci, kdy je okno či dveře nutro seřídit nebo přistoupit k jejich výměně. Proto nabízíme pozáruční servis a opravy plastových, euro, ALU, hliníkových i dřevěných oken, dveří, žaluzií, kování a souvisejícího příslušenství.

Náš cíl

Našim cílem je maximální spokojenost každého zákazníka. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Nasloucháme Vám a Vašim potřebám a snažíme se o co největší míru spokojenosti. Vše dodáváme na míru Vašich požadavků, a to vždy ve stanovený termín.